Staż w Niepublicznej Szkole Terapii Behawioralnej dla Dzieci z Autyzmem we Wrocławiu
Staż w szkole
Opis stażu:

Niepubliczna Szkoła Terapii Behawioralnej dla Dzieci z Autyzmem jest jedyną szkołą w województwie dolnośląskim oferującą terapię opartą o założenia stosowanej analizy zachowania (SAZ) dla dzieci z całościowymi zaburzeniami  rozwoju, zaburzeniami funkcjonowania społecznego oraz zaburzeniami w komunikacji.  

Pracujemy z dziećmi ze spektrum autyzmu w normie intelektualnej (realizujący  podstawę programową) oraz z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym. Wszystkie zajęcia dostosowane  są do indywidualnych potrzeb i możliwości  dzieci. Pracujemy zarówno z dziećmi w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym (w wieku od 2-16 lat).

Instrukcje:

 

Osoba ubiegająca się o zrealizowanie godzin stażowych w Niepublicznej Szkole Terapii Behawioralnej proszona jest o zapisanie się w kalendarzu na portalu terapeutabehawioralny.pl, akceptacja stażu przez koordynatora jest gwarantem dostania się na staż. W razie pytań prosimy o kontat  mailowy:

staz.nstb@gmail.com 

Lokalizacja: Niepubliczna Szkoła Terapii Behawioralnej dla Dzieci z Autyzmem we Wrocławiu, ul. Młodych Techników 58, 53-645 Wrocław
Wybierz dostępne dni aby zapisać się na ten staż
Dostępne miejsca
Twoje terminy
Brak miejsc
Termin niedostępny
Terminy, na które zapisałeś się w przeszłości
Wybierz dni stażu, na które chcesz się zapisać!
Wybrałeś terminy:
Cena:
0